1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

BİLGİLENDİRME


Keban Belediyemizin yürütücüsü olduğu Elazığ Valiliği Sodes İl Proje Koordinasyon Ofisi tarafından denetlenen 15.10.2017 tarihinde fiili olarak başlamış olan “BAŞARILI KADIN UMUTLU GELECEK” isimli SODES Sosyal Destek Projemiz ile ilgili olarak bilgilendirme yapma gereği duyulmuştur.
2017-2018 döneminde Elazığ İl genelinde Kalkınma Bakanlığı tarafından toplam 20 adet Sodes Projesi desteklenmektedir. Elazığ Valilik bünyesi kurulan Sodes izleme merkezinde tüm projeler ile ilgili dönemsel çalışma ve harcama raporları, belediyemiz tarafından, Sodes Bis sistemine girilmektedir. İzleme birimi tarafından raporlar ile harcamalar incelenmekte ve süreç bu şekilde devam etmektedir. Proje izleme ve harcamalar ile ilgili yetkili olan vali yardımcısı tarafından bütçe ödemeleri gerçekleşmektedir. 
Belediyemizin yürütücüsü olduğu “BAŞARILI KADIN UMUTLU GELECEK” isimli projemizin Haziran dönemine ait Kursiyer Harçlıkları, Eğitimci ve İdari Destek ödemelerinin yapılmadığı ile ilgili olarak; Elazığ ili ile diğer ilçelerde desteklenen, belediyemizin de projesinin içinde bulunduğu 20 adet projenin de hakediş ödemeleri henüz gerçekleşmemiştir. 
Proje hakediş ödemeleri yatırıldıği takdirde ödemeler gerçekleştirilecektir. 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.